Manažer Arsenalu Mikel Arteta v rozhovoru řekl, že druhá pozice je bezpečná

Comments · 2 Views

Manažer Arsenalu Mikel Arteta v rozhovoru řekl, že druhá pozice je bezpečná

Dne 15. května pekingského času média zveřejnila rozhovor s Mikelem Artetou, manažerem Arsenalu po porážce s Brightonem 14. května. Mikel Arteta je stále sebevědomý a řekl, že musí porážku brzy strávit a pak jít vstříc dalším zápasům. Se silou hry Arsenalu se však jeho naděje na zisk titulu stále zmenšují.

Mikel Arteta po zápase v pozápasovém rozhovoru řekl: "Vím, že to bylo těžké: "První věc, kterou musím přijmout, je to, co se stalo ve druhé polovině zápasu, a strávit to, a pak se podívat na to, co se přesně stalo v samotném druhém poločase, a přijmout, že matematicky naděje na titul skončily, ale druhá pozice je bezpečná a to se nezmění. strávit. kopačky Nike Tiempo SG

Ale Arsenal bude hrát Nottingham Forest 21. května, zajímalo by mě, jestli se Arsenal může v těchto dnech dobře přizpůsobit, a oba týmy na předchozích údajích o zápasech ve skutečnosti nejsou srovnatelné, ale na nedávném záznamu Nottingham Forest, stav a Arsenal je horší, jsou mizernější, ale Arsenal je v současné době v EPL 2., zatímco Nottingham Forest je zařazen na pozici 16, takže se podívejte na pocit nebo Arsenal má výhodu, ale vše je stále neznámé, koneckonců, současný stav obou týmů není příliš stabilní.

Ztráta Arsenalu v tomto zápase, všechny strany ukázaly spoustu zklamání a pochybností, mnoho fanoušků nebo analytiků zpívá chválu Arsenalu, ale při pohledu na rozhovor manažera Mikela Artety a výkon hráčů se zdá, že to není tak špatné, i když pro Arsenal už není mnoho příležitostí, ale stále existuje šance udržet uspokojivý rekord.

Comments